Kompleksowe projekty wnętrz – Projekt i realizacja w jednym miejscu

Zależy nam na Twojej wygodzie i komforcie, dlatego wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz – od projektu po realizację. Nasze biuro to zarazem studio projektowania, jak i aranżacji wnętrz. Oferujemy kompleksowe usługi niezależnie od tego, czy potrzebujesz gotowego projektu wnętrza od podstaw, czy zależy Ci jedynie na odnowieniu jego wizualnej strony. Zapraszamy do współpracy wszystkich poszukujących dobrego architekta w Warszawie.

Pomagamy na każdym etapie projektu – od przygotowania koncepcji wnętrz po nadzór i wykonanie, dzięki czemu oddamy Ci wyremontowane mieszkanie pod klucz. Najważniejsze zaś, że dbamy o każdy szczegół: od kwestii najważniejszych po najdrobniejszy detal. Jesteśmy zawodowcami, ale projektowanie i aranżacja wnętrz to dla nas także pasja. Chcemy, by klient był zadowolony zarówno z wyglądu mieszkania, jak i jego funkcjonalności.

Najważniejsze jest dla nas stworzenie projektu wnętrz, o jakim marzysz, dlatego tworzymy skrojone na miarę projekty dopasowane do potrzeb i indywidualnego stylu po dokładnym poznaniu twoich oczekiwań oraz uwzględniając wyznaczony budżet. Staramy się zawsze odpowiedzieć na skonkretyzowane potrzeby klienta, bierzemy więc pod uwagę jego pomysły, a zarazem przedstawiamy alternatywne możliwości dotyczące aranżacji danego mieszkania.

Projektujemy wnętrza w dowolnym stylu – nowoczesne, klasyczne, eklektyczne, skandynawskie. Nasze biuro projektowe w Warszawie zajmuje się przy tym aranżacją i dekorowaniem wnętrz według najwyższych standardów. Nasze projekty wnętrz to unikatowe połączenie oryginalnego designu i funkcjonalności, które sprawiają, że wnętrza, jakie projektujemy, zapewniają najwyższy komfort i standard. Każdy element jest w nich dokładnie przemyślany, nic nie jest przypadkowe i wszystko harmonijnie łączy się ze sobą tworząc fantastyczną całość.

Co robimy?

Projektujemy i realizujemy piękne i wygodne wnętrza, w których żyje się z przyjemnością.

Projektujemy

W naszym biurze projektowym w Warszawie w ramach realizacji każdego zlecenia tworzymy najpierw wstępny projekt koncepcyjny. W nim przedstawiamy nasze propozycje rozwiązań odnośnie aranżacji wnętrz w oparciu o potrzeby i oczekiwania naszych klientów. W naszym studiu projektowania wnętrz tworzymy zawsze kilka propozycji dotyczących różnorodnych rozwiązań z zakresu układu przestrzennego w danym mieszkaniu. Dbając oczywiście, by wszystkie pomieszczenia były rozplanowane jak najbardziej funkcjonalnie. Dodatkowo gwarantujemy, że każdy projekt jest autorski, oryginalny i dopasowany indywidualnie do klienta.

Doradzamy

Dobrze przemyślane i znakomicie zaprojektowane wnętrza pod kątem funkcjonalnym i wizualnym to wizytówka naszego warszawskiego studia aranżacji wnętrz. Dlatego zawsze podpowiadamy klientom, jak rozplanować przestrzeń, by układ pomieszczeń w mieszkaniu był idealny, a ono samo było maksymalnie funkcjonalne, a równocześnie piękne wizualnie i spójne stylistycznie. Doradzamy wybór kolorystyki, materiałów wykończeniowych, mebli i dodatków. Przedstawiamy również wykaz sklepów, gdzie można znaleźć proponowane materiały wykończeniowe wyposażenie wnętrz.

Realizujemy

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz – nie tylko przygotowujemy projekt koncepcyjny, ale także realizujemy i nadzorujemy jego wykonanie. Dlatego nasze studio projektowania wnętrz z Warszawy szczyci się wykonywaniem projektów na najwyższym poziomie. W ramach naszych kompleksowych usług nasi klienci mogą powierzyć nam w całości wykonawstwo projektu, dzięki czemu to nas spoczywa odpowiedzialność za wcielenie go w życie zgodne z założeniami i ustaleniami, a nasi klienci mogą się cieszyć doskonałym wnętrzem przez lata.

Wykonujemy autorskie projekty wnętrz:

  • apartamentów,
  • kamienic,
  • loftów,
  • willi,
  • penthouse’ów,
  • lokali użyteczności publicznej – biur, restauracji, barów.
  • Aranżacja wnętrz domów, mieszkań i kamienic

Projektujemy wnętrza domów, mieszkań i kamienic, zwracając szczególną uwagę na ergonomię. Każdy dobry projektant wie, że właściwie zaaranżowane wnętrze to takie, które dokładnie uwzględnia wszystkie potrzeby jego mieszkańców. Dlatego w konsultacji z naszymi klientami bardzo dokładnie rozplanowujemy układ pomieszczeń, które mają pełnić określone funkcje. Dzięki temu przestrzeń mieszkania jest podzielona na poszczególne strefy, a każdy metr kwadratowy jest optymalnie wykorzystany.

Aranżacja wnętrz luksusowych apartamentów i penthouse’ów

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz ekskluzywnych apartamentów i penthouse’ów. Dobieramy luksusowe i designerskie wyposażenie wnętrz oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe, które łączymy z funkcjonalnymi rozwiązaniami zwiększającymi komfort i standard życia. Trudno w Warszawie o architekta wnętrz, który będzie potrafił sprostać najbardziej wymagającym klientom, którzy oczekują najwyższych standardów i realizacji pomysłów nietypowych i wysoce ekskluzywnych. Jednak nasze biuro projektowe nie boi się żadnych wyzwań i gwarantuje owocną współpracę zakończoną sukcesem.

Aranżacja wnętrz lokali użytkowych

Projektujemy komercyjne wnętrza restauracji, barów, biur, które wyróżnia znakomite rozplanowanie przestrzeni i oryginalny design. Wiemy, jak ważne dla rozwoju przedsiębiorstwa jest odpowiednio prezentujące się wnętrze oraz jak bardzo ułatwia pracę fakt, że przestrzeń jest dopasowana do funkcji pomieszczenia. Staramy się również o to, by dekorowanie wnętrz przebiegało w ścisłej współpracy z klientem. Nasze studio aranżacji wnętrz dba o to, by każdy projekt był dopasowany do charakteru lokalu i zaprojektowany wizualnie i funkcjonalnie tak, by kreować przyjemne doświadczenia i zachęcać do przebywania w jego wnętrzach.

 


Etapy współpracy

Projekt koncepcyjny

Projektowanie i aranżacja wnętrz realizowane w naszym studiu w Warszawie zawsze rozpoczyna się od stworzenia projektu koncepcyjnego. Obejmuje on rozplanowanie układu przestrzennego – rozmieszczenia ścian działowych i mebli, wydzielenia stref mieszkalnych (kuchni, łazienki, salonu, sypialni, gabinetu). Każdy projekt zawiera kilka propozycji rozwiązań. Punktem wyjścia jest układ funkcjonalny, który zapewni, że wszystkie pomieszczenia są optymalnie rozmieszczone. Gotowy projekt koncepcyjny przedstawiamy klientowi, rozmawiamy i wprowadzamy ewentualne zmiany, aż do momentu, gdy proponowany układ i projekt wnętrza będzie dla niego satysfakcjonujący. Efektem są doskonale rozplanowane, funkcjonalne i piękne wnętrza.

Wizualizacje 3D

Po zatwierdzeniu przez klienta projektu koncepcyjnego, przygotowujemy profesjonalną wizualizację 3D. To wysokiej jakości fotorealistyczna wizualizacja 3D tworzona na specjalnym oprogramowaniu, która pozwala zobaczyć, jak będzie prezentowało się wnętrze po metamorfozie jeszcze przed wykonaniem projektu. Nasze studio aranżacji wnętrz z Warszawy tworzy zarówno wizualizacje wybranego pomieszczenia, jak i całej powierzchni mieszkalnej. Przedstawiają one rozplanowanie układu pomieszczeń oraz kolorystykę wnętrz, wybrane materiały wykończeniowe i dodatki zgodnie z wytycznymi i preferencjami klienta omówionymi przy projekcie koncepcyjnym.

Zestawienie materiałów ujętych w projekcie

Kompleksowy projekt wnętrza wykonany przez nasze studio projektowania wnętrz obejmuje dokładne zestawienie materiałów w nim ujętych. Wiemy, jak ważne są detale dla ostatecznego wyglądu planowanej inwestycji. Dlatego przygotowany przez nas wykaz materiałów zawiera szczegółowe informacje odnośnie sugerowanych mebli, sanitariów, oświetlenia, płytek, podłóg i tapet, dodatków itp. wraz ze wskazaniem nazwy produktu i adresu sklepów, gdzie można je zamówić.

Lista obejmuje także wyposażenie wnętrz i materiały tworzone na indywidualne zamówienie, jak meble na wymiar, czy zabudowy kuchenne. Materiały użyte w projekcie proponujemy w oparciu o preferencje klienta. Dodatkowo zapewniamy, że zawsze w naszym studio aranżacji wnętrz trzymamy się budżetu ustalonego z naszym klientem, dzięki czemu nie ma miejsca na niespodziewane wydatki i dodatkowe koszty.

Starając się odpowiedzieć kompleksowo na potrzeby klienta, nasze studio projektowania oferuje także pomoc w wyborze i transporcie elementów wyposażenia wnętrz. Dlatego – jeśli klient sobie tego życzy – istnieje możliwość zamówienia i dostarczenia przez naszą pracownię materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia, które zawarł w projekcie architekt wnętrz, bezpośrednio na miejsce realizacji projektu.

Dokumentacja projektowa dla wykonawców

Po zaakceptowaniu przez klienta wizualizacji pomieszczeń oraz odebraniu zestawienia materiałów ujętych w projekcie przygotowujemy kompleksową dokumentację projektową. To dokumentacja techniczna, którą przekazujemy klientom. Zawiera ona rysunki techniczne przedstawiające układ pomieszczeń, rozmieszczenie sanitariów, gniazd elektrycznych, rozplanowanie układu ścian, wytyczne dotyczące materiałów wykończeniowych podłóg, sufitów, mebli itp. To dokładna i precyzyjnie wykonana instrukcja techniczna krok po kroku, która pozwoli wykonawcom projektu – ekipie budowlanej – wykonać projekt zgodnie z założeniem.

Realizacja projektu

Projektujemy wnętrza od A do Z, zapewniając kompleksowe przygotowanie projektu oraz jego wykonawstwo. Współpracujemy ze wszystkimi dostawcami, którzy są potrzebni, by zrealizować projekt, dlatego nasi klienci w jednym miejscu znajdują wszystko czego potrzebują – profesjonalnie przygotowany projekt wnętrz i jego wykonanie. Dzięki dobrej organizacji pracy, doświadczeniu oraz współpracy ze sprawdzoną ekipą remontową jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelne wykonanie projektu według założeń w 100%.

 


Więcej niż projekty wnętrz

Remont pod klucz – nadzór i wykonanie

Kompleksowy projekt wnętrz wraz z wykonawstwem i nadzorem to wyjątkowa usługa stworzona dla osób, które cenią swój czas, najwyższą jakość obsługi i kompleksowe rozwiązania w wysokim standardzie. Dla nas projektowanie i dekorowanie wnętrz to nie tylko zadanie, ale i pasja. Świat architektury nie ma przed nami żadnych tajemnic, dlatego można nam powierzyć każde zadanie.

Mając stosowne doświadczenie, wiemy że dobry projektant czuwa nad realizacją planów. W ramach pełnego nadzoru i wykonawstwa nie tylko zaprojektujemy wnętrze, ale będziemy nadzorować prace ekipy remontowej realizującej projekt, by ostateczny efekt był olśniewający i perfekcyjny. Projektowanie wnętrz traktujemy jako zadanie, które należy wykonać kompleksowo. Nie pozostawiamy więc klienta z kłopotami na żadnym etapie realizacji projektu.

Każdy zatrudniony przez nas architekt wnętrz jest zobowiązany do dopilnowania szczegółów w kwestii realizacji konkretnego projektu. Pojawiamy się na budowie lub miejscu remontu i koordynujemy wszystkie prace, by mieć pewność, że będą wykonane precyzyjnie i terminowo. Zlecane nam w Warszawie aranżacje mieszkań są realizowane w 100% zgodnie z życzeniem klienta, nie dopuszczamy do żadnych uchybień i gwarantujemy pełną satysfakcję ze współpracy z naszym biurem.

Stawiamy na kompleksowość usług. Wiemy, że nasi klienci oczekują nie tylko tego, że architekt wnętrz przedstawi im konceptualną wizję swojej pracy. Chcąc mieć pewność, że zostanie ona wykonana zgodnie z planem i na przeszkodzie nie stanie klientowi na przykład brak dostępności do konkretnych materiałów, zamawiamy i dostarczamy niezbędne materiały wykończeniowe i elementy wyposażenia wnętrz bezpośrednio do klienta.

Nasze biuro projektowe z Warszawy robi wszystko, by oddać klientowi gotowe, perfekcyjnie wykończone wnętrze pod klucz. Dbamy, by było ono funkcjonalne, ale nie zapominamy o stronie wizualnej. Odpowiadamy na każdą sugestię klienta, podpowiadając równocześnie najnowocześniejsze rozwiązania, co do których niezawodności mamy pewność. Chcemy, by zrealizowane przez nas projekty były zachwycające pod każdym względem: od koncepcji, po najdrobniejszy detal.

 

Interesują Cię oryginalne i stylowe projekty wnętrz? Szukasz w Warszawie firmy, dla której projektowanie wnętrz nie ma tajemnic? Dobrze trafiłeś.

Nasze aranżacje mieszkań to najwyższej jakości projekty zrealizowane kompleksowo i w 100% zgodnie z preferencjami klienta. Czuwamy nad nimi od momentu powstania, po ostatni etap realizacji po to, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani współpracą z nami.

 

Porozmawiajmy o Twoim wymarzonym projekcie wnętrz.

Umów się na konsultację z naszym projektantem już dziś.